Tehno Store

Krups XP320830

9,299.00 ден

Бренд: Krups
Краток опис: Krups XP320830, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1050W, Пр
Шифра: 72442 (SE-TE)

Krups XP320830
 Апарат за Еспресо
 Боја Црна
 Моќност 1050W
 Притисок 15 bar
 подвижен резервоар за вода 1.5л
 приготвување на еспресо
 автоматско исклучување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Krups XP320830”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart