Tehno Store

Philips BG5020 / 15

5,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BG5020/15, Тример за тело, Боја Сива металик,Систем за у
Шифра: 33222 (SE)

Philips BG5020/15
 Тример за тело
 Боја Сива металик
Систем за удобност на кожата: ги пресекува влакната со различна должина без контакт со кожата со острите рабови
 3 фиксни поставки за должина: 3мм
 5мм и 7мм
 Елемент за бричење:  заоблени врвови и хипо-алергенска фолија
 Wet & Dry (суво и мокро): 100%
 Водоотпорен
 Ергономска рачка за максимална контрола
 Екстра-долг додаток рачка за грб
 Безжична употреба
 1h полнење
 50min работа
 Литиум-јонска батерија
 LED индикатор
 Четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BG5020 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart