Tehno Store

Philips FC9744 / 09

20,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC9744/09, Правосмукалка, Боја Зелена, според директиви
Шифра: 71562 (SE-TE)

Philips FC9744/09
 Правосмукалка
 Боја Зелена
 според директиви на ЕУ
 Моќност на моторот 650 W заменува 2100W
 ниво на бучност 76db
 Собирање на прашина без кеса во сад
 Капацитет на садот за прашина 2л
 Motor filter: EPA 10 washable filter
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 10м
 Должина на кабел 7м
 Додатоци: TriActive+ Четка
 Мала четка
 Енергетска класа A+

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips FC9744 / 09”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart