Tehno Store

Philips BT3206 / 14

1,899.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT3206/14, Тример за брада, Боја Црна, Иновативен систем
Шифра: 33228 (SE-TE)

Philips BT3206/14
 Тример за брада
 Боја Црна
 Иновативен систем Lift & Trim: Интегрираниот чешел ги подига и ги насочува влакненцата во оптималната позиција за сечење
 за лесно обликување
 Двојно наострени метални ножеви од нерѓосувачки челик
 10 должини  од 05 до 10 мм
 Прецизност (големина на чекорите) 0.5mm
 Работа без кабел
 Батерија NiMh
 45мин безжична употреба
 10h полнење
 Без потреба од подмачкување
 Додатоци што можат да се мијат
 Чешел
 Четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BT3206 / 14”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart