Tehno Store

Philips HC3505 / 15

1,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HC3505/15, Машинка за шишање, Боја Црно зелена, жичана у
Шифра: 33269 (SE-TE)

Philips HC3505/15
 Машинка за шишање
 Боја Црно зелена
 жичана употреба
 Должина од 05-23мм
 Самоостречки сечива
 пилагодлив чешел
 без потреба од подмачкување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips HC3505 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart