Tehno Store

ROWENTA PU3040F0

Original price was: 15,499.00 ден.Current price is: 11,999.00 ден.

Бренд: Rowenta
Краток опис: ROWENTA PU3040F0, PURE AIR NANO CAPTUR, Прочистувач на воздух, У
Шифра: 73641 (SE-TE)

ROWENTA PU3040F0
 PURE AIR NANO CAPTUR
 Прочистувач на воздух
 Уништува 99.99% од бактериите и микрочестичките
 Капацитет 300м3/ч
 За простории до 120м2
 Четиристепена филтрација (Предфилтер
 ХЕПА филтер
 антиалергсики филтер
 специјален филтер)
 Специјален NanoCaptur+ филтер кој врши постојано уништување на формалдехид
 Контрола на квалитетот на воздухот со помош на ЛЕД индикатори
 Тајмер
 4 брзини на работа
 Инидкатор за замена на филтер
 Автоматски режим на работа – дење и ноќе
 Индикатор за загаден воздух
 Заштита од деца
 Димензии ВxШxД 49.5x35x19.5 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ROWENTA PU3040F0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart