Tehno Store

Philips AC3055 / 50

Original price was: 37,999.00 ден.Current price is: 32,299.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips AC3055/50, Прочистувач на воздух, Series 3000i, Aerasens
Шифра: 33416 (SE-TE)

Philips AC3055/50
 Прочистувач на воздух
 Series 3000i
 Aerasense PM2.5 сензор
 Идеален за простории до 48 м2
 Vitashield IPS + Активен јаглен филтер + Нанo филтерот прочистуваат честички до 3nm
 3 модови на работа3 брзини на работа + турбо мод и тивок мод
 CADR 400м3/ч
 Прочистува вируси H1N1 до 99.9%. Прочистува PM2.5 до 99.97%
 Аеродинамичен дизајн
 Вграден филтeр: FY3440/30
 Димензии 657 x 295 x 295 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips AC3055 / 50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart