Tehno Store

Rowenta RY7731WH

19,887.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY7731WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела – Виолето
Шифра: 73923 (SE-TE)

Rowenta RY7731WH
 Чистач на пареа за подови
 Боја Бела – Виолетова
 Моќност 1500 W
 Вшмукување и пареа
 Спремно за употреба за помалку од 30 сек
 Active calc филтер
 Сад за вода 470 мл
 Сад за прашина 300мл
 Прилагодлива телескопска цевка
 2 крпи за сите видови подови + 2 крпи за повалкани подови
 Должина на кабел 7.5м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta RY7731WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart