Tehno Store

Samsung Galaxy Fit3 Smartwatch SM-R390

3,999.00 ден

Бренд: Samsung SM-R390
Краток опис: AMOLED 1.6”(40.0mm) (256 x 402), 16GB User Memory, Bluetooth 5.1, 5ATM + IP68,  Battery: Up to 13 days 208mAh

Samsung Galaxy Fit3 Smartwatch Silver
 AMOLED 1.6”(40.0mm) (256 x 402)
 16GB User Memory
 Bluetooth 5.1
 5ATM + IP68
 Sensors: Accelerometer Gyro Optical Heart Rate Sensor Barometer Light Sensor
 Battery: Up to 13 days 208mAh
 P/N: SM-R390

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Samsung Galaxy Fit3 Smartwatch SM-R390”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart