Tehno Store

VIVAX Машина за перење со горно полнење WTL-120715B

Original price was: 21,999.00 ден.Current price is: 19,690.00 ден.

Бренд: VIVAX
Краток опис: VIVAX Машина за перење со горно полнење WTL-120715B, Енергетска класа: А+, Капацитет: 7 kg, Бр. на вртежи: 1200

VIVAX Машина за перење со горно полнење WTL-120715B
Енергетска класа: А+
Капацитет: 7 kg
Бр. на вртежи: 1200
Мотор: Стандарден
Гаранција: 36 месеци
Димензии (ВxШxД): 87.5 x 61 x 40 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX Машина за перење со горно полнење WTL-120715B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart