Tehno Store

VIVAX микробранова печка MWO-2070 BL

5,599.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Микробранова печка MWO-2070 BL, Црна боја, Mоќност 700W, Волумен:, 20 Литри, Led Display, Дефиниран старт на готвење

Шифра: 02357241

VIVAX микробранова печка MWO-2070 BL

Црна боја
Mоќност 700W
Волумен: 20 Литри
Led Display
Дефиниран старт на готвење
Повеќе начини на готвење
Електронско управување
Ротирачка стаклена чинија
Димензии (Ш x В x Д):439 x 356 x 258mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX микробранова печка MWO-2070 BL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart