Tehno Store

VIVAX микробранова печка MWO-2079 BG

6,599.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Микробранова печка MWO-2079 BG, Црна боја, Сива рачка, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 20л, Моќност 800W, Стаклена ротирачка чинија

Шифра: 02357242

VIVAX микробранова печка MWO-2079 BG

Црна боја
Сива рачка
ЛЦД Дисплеј
Капацитет 20л
Моќност 800W
Стаклена ротирачка чинија
5 нивoа на моќност
Тајмер
функција одмрзнување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX микробранова печка MWO-2079 BG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart