Tehno Store

XIAOMI Mi Electric Shaver S500

2,499.00 ден

Бренд: Xiaomi
Краток опис: Машинка за бричење, суво и мокро користење, се мие под вода, IPX7, ножиња од високо квалитетен челик

XIAOMI Mi Electric Shaver S500
 Машинка за бричење
 суво и мокро користење
 се мие под вода
 IPX7
 ножиња од високо квалитетен челик
 главата се отстранува за полесно чистење
 ЕСМ технологија за поостри ножиња
 полнење 2 часа
 60 мин користење
 NUN4131GL

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “XIAOMI Mi Electric Shaver S500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart