Tehno Store

Gorenje Соковник JC900E

4,790.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Соковник – Цедач за агруми (џусер), Боја: Нерѓосувачки челик, Максимална јачина на моторот: 900 W, Сигурносен прекинувач

Gorenje JC 900 E
 Соковник – Цедач за агруми (џусер)
 Боја: Нерѓосувачки челик
 Максимална јачина на моторот: 900 W
 Гумирани ногарки
 Сигурносен прекинувач
 XL отвор за дозирање
 Можност да се стави цело овошје
 Регулирање на брзината
 Лесно чистење
 Куќиште: Нерѓосувачки челик
 Волумен на садот за одпадоци: 1
5 Литри
 Микрофилтер

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Соковник JC900E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart