Tehno Store

Philips FC6725 / 01

24,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6725/01, Рачна правосмукалка, Боја Зелена, 2 во 1: Пра
Шифра: 73969 (SE-TE)

Philips FC6725/01
 Рачна правосмукалка
 Боја Зелена
 2 во 1: Правосмукалка
 Рачна правосмукалка
 Собирање на прашина во сад
 PowerCyclone 7
 Капацитет на садот 0.4л
 2 брзини
 интегрирани додатоци
 ЛЕД светло на четката
 Батерија Li-Ion
 21.6V
 Користење 40 мин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips FC6725 / 01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart