Tehno Store

Philips GC5034 Пегла на пареа

Original price was: 9,499.00 ден.Current price is: 8,079.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC5034/20, Пегла на пареа, Боја Сина, OptimalTemp – 3000
Шифра: 71686 (SE-TE)

Philips GC5034/20
 Пегла на пареа
 Боја Сина
 OptimalTemp – 3000W
 DynamiQ
 регулирачка пареа 65г/мин
 ударна пареа 260г/мин
 OptimalTemp технологија (автоматско подесување на темепературата)
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Spray
 SteamGlide Plus нелеплива плоча
 Автоматско исклучување ако не се употребува
 функција за самочистење
 вертикална пареа
 Еко функција
 удобна рачка
 ECO setting: 10% energy reduction
 350мл резервоар за вода
 должина на кабел 2.5м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips GC5034 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart