Tehno Store

Rowenta TN1606F0

1,549.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta TN1606F0, Машинка за шишање, Боја Црна и бакарна, жичана
Шифра: 74600 (SE)

Rowenta TN1606F0
 Машинка за шишање
 Боја Црна и бакарна
 жичана употреба
 Должина од 09-14мм
 4 чешли
 AC мотор
 кабел 1.8м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta TN1606F0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart