Tehno Store

VIVAX тостер TS-7503WH

899.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Tостер TS-7503WH, Моќност: 750W, Грил решетка, Индикаторско светло за работа, Боја бела

Шифра: 02355900

  • Моќност: 750W
  • Грил решетка
  • Индикаторско светло за работа
  • Боја бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX тостер TS-7503WH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart