Tehno Store

VIVAX ФРИТЕЗА DF-1800B

2,690.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Моќност 1800W, капацитет 2,5 LIT, променлив термостат, мултифункционална рачка, безбедносна брава, голем контролен прозорец, отстранлив капак, нелеплив плех за печење

МОЌНОСТ: 1800

WКАПАЦИТЕТ: 2,5

ЛВАРИЈАБИЛЕН ТЕРМОСТАТ

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДРШКА

СИГУРНОСТНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

КОНТРОЛЕН ПРОЗОР

БОЈА ЦРНА

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX ФРИТЕЗА DF-1800B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart