Tehno Store

VIVAX соковник AJ-800

3,199.00 ден

Бренд: VIVAX
Краток опис: Соковник AJ-800, 800W, Сад за пулпа: 1,5 литри, Брзини: 2, Отвор за ставање овошје: XXL 75mm

Шифра: 02356688

VIVAX соковник AJ-800

800W
Сад за пулпа: 1,5 литри
Брзини: 2
Отвор за ставање овошје: XXL 75mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX соковник AJ-800”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart